Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

nokia N72

Nokia N72

Nokia N72 je prístroj so zameraním na dizajn a štýl. Vzhľad telefónu je v rebríčku kritérií u niektorých užívateľov až prekvapujúco vysoko. Po funkčnej stránke však tento MP nijako nezaostáva. Je vybavený 2-megapixelovým fotoarátom, hudobným prehrávačom, FM rádiom a internetovým prehliadačom. Bude sa predávať v doch farebných variantách: čiernej a ružovej.

   

„Nokia N72 dokonale ilustruje náš prísľub ponúkať vysoký výkon Nokia Nseries ľuďom sídliacim v regiónoch, kde dominuje pokrytie sieťami EDGE/GSM,“ povedal Pekka Pohjakallio, viceprezident divízie Multimedia Computers spoločnosti Nokia. „Nokia N72 umožňuje prispôsobiť multimediálne zariadenie tak, aby vyhovovalo Vašim záujmom, či už je to hudba, fotografovanie alebo zábava, všetko v štýlovom dizajne, pri ktorom budete hrdý na to, že ho vlastníte.“

Hudba

Nokia N72 má špeciálne tlačidlo pre prístup k hudobným súborom. Vytvárať playlisty a prenášať pesničky môžete pomocou aplikácie Nokia Music Manager, ktorá je súčasťou softvéru Nokia PC Suite.

  

Fotoaparát

Posunutím a odkrytím aktívneho krytu sa zapne fotoaparát a scéna sa zobrazí na 2,1“ displeji. Maximálne rozlíšenie fotografií je 1600 x 1200 pixelov. V tme pomôže integrovaný blesk.

     

  

TOPlist