Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

nokia N93

Nokia N93

Nokia N93 sa má stať, podľa slov Nokie, zariadením s najlepšou kvalitou zachyteného videa na trhu. Plánuje nahradiť digitálne kamery, tak ako dnešné mobily vytláčajú jednoúčelové MP3 prehrávače. Okrem videa dokáže jej vstavaný fotoaparát zachytiť aj fotografie s rozlíšením 3.2 milióna pixelov a na zahodenie určite nebude ani 3-násobný optický zoom.

    

 Fotoaparát a natáčanie videa

Stačí odkryť a otočiť hlavný displej a Nokia N93 je pripravená natáčať video a fotografie pri využití displeja na šírku ako celoobrazovkového hľadáčika. Spolu so schopnosťou snímať MPEG-4 video v rozlíšení VGA (640 x 480) rýchlosťou 30 snímok za sekundu, stereo záznamom zvuku a digitálnou stabilizáciou obrazu, umožňuje jemný a neroztrasený záznam.

3.2 Mpx (2048×1536 pixelov) fotoaparát spolu s Carl Zeiss Vario-Tessar objektívom, 3 x optickým zoomom a 20 x digitálnym zoomom rovnako ako automatické zaostrovanie a makro režim, umožňujú dosiahnuť ostré a jasné snímky .

Hudba

Nokia N93 obsahuje stereo FM prijímač a digitálny hudobný prehrávač, s ktorým si môžete vytvárať playlisty, počúvať hudbu cez vstavaný reproduktor alebo priložený stereo headset.

  

Pamäť

Nokia N93 má internú pamäť 50 MB, ktorá môže byť ďalej rozšírená miniSD kartou s veľkosťou až 2 GB, vymeniteľnou počas používania. To dovoľuje užívateľovi nahrávať až 90 minútové videá v takmer DVD kvalite alebo uložiť približne 2500 fotografií .

Displej

O svoje úlovky sa môžete podeliť na 262,144 farebnom 2,4“ QVGA displeji (240 x 320 pixelov), ktorý ponúka široký 160 stupňový pozorovací uhol.

  

TOPlist