Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

nokia N73

Nokia N73

Nokia N73 je prístroj pre tých, ktorí radi fotografujú. 3.2-megapixelový fotoaparát s optikou od Carl Zeiss a automatickým zaostrovaním sa môže smelo postaviť aj lepšiemu digitálu. Naviac dokáže fotografie editovať a upravovať priamo v zariadení, alebo ich bez problémov uploadovať na web. Poteší aj veľkým 2.4 palcovým displejom a 3D stereo reproduktormi.

  

„Nokia N73 je ideálnym spoločníkom pre milovníkov digitálnej fotografie, ktorý je veľmi jednoducho ovládateľný a môžete ho nosiť stále so sebou,” hovorí Juha Putkiranta senior, viceprezident Nokia Multimedia Computers. „Schopnosť intuitívne zriaďovať, upravovať a zdieľať digitálne spomienky, je jadrom Nokie N73, ktorá okrem toho ponúka i bohaté multimediálne zážitky radu Nokia Nseries. Nokia N73 je skutočne fotoaparátom pre internetový vek, umožňujúcim ľuďom okamžite zdieľať fotografie na webe prostredníctvom služby Flickr či ďalších komunít pre zdieľanie fotografií.“

  

Podeľte sa o svoje zážitky

Spojenie síl spoločností Nokia a Flikr, ktorú v súšasnosti vlastní Yahoo!, zabezpečí podporu pre internetové albumy, aby ste sa mohli o svoje zážitky jednoducho podeliť s ostatnými. Možnosť, ako ľahko odoslať obrázky na web, nájdete v galérii alebo priamo v menu fotoaparátu. Aktívna nástrojová lišta ponúka jednoduché posielanie fotografií e-mailom, cez Bluetooth, ako MMS, alebo ich odoslanie do internetového albumu pomocou jediného stlačenia.

Fotoaparát

3,2 Mpx (2 048 x 1 536 pixelov) fotoaparát s optikou Carl Zeiss umožňuje dosiahnuť vysokú fotografickú kvalitu, vhodnú aj na cenné fotografie do albumu. Vďaka mechanickej uzávierke a automatickému zaostrovaniu sú fotografie ostrejšie a verne reprodukujú aj jemnejšie detaily s minimom neostrostí spôsobených pohybom tela zariadenia.

  

Hudba

Hudobní fanúšikovia určite využijú integrovaný digitálny hudobný prehrávač s playlistami a ekvalizérom alebo si naladia obľúbenú FM stanicu.

  

Práca

Nokia N73 ponúka pracovné nástroje ako e-mail, kancelárske aplikácie, kalendár, synchronizáciu s kompatibilnými PC či surfovanie na internete prostredníctvom Nokia Web Browser s Mini Map.

  

Dáta

Nokia N73 je 3G multimediálny počítač a funguje vo všetkých štyroch GSM pásmach. Nezabudlo sa ani na EDGE.

TOPlist